Ulotki reklamowe jako metoda zarobku

Ulotki reklamowe jako metoda zarobku

Jaka jest najłatwiej osiągalna praca dla niepełnoletniego, skorego zarobku człowieka? Oczywiście mowa o roznoszeniu ulotek. Zajęcie niskopłatne, dość wymagające pod względem wytrzymałościowym. Młodzież roznosi ulotki przede wszystkim w okresie wakacyjnym, gdy temperatury przekraczają 30 stopni. Tymczasem muszą oni stać pod gołym niebem i zagadywać każdego człowieka, by raczył wziąć od nich reklamę. Wyzwanie to jest nieco niewdzięczne, dlatego, że większość ulotek po rzuceniu okiem na nie ląduje w najbliższym śmietniku.
Typ dawania reklamy jakim są ulotki Poznań ma przyswojony do perfekcji. Idąc przez centrum ma się odczucie, że połowa młodzieży licealnej latem wyszła na ulicę jedynie po to, żeby obdarować nas ulotką.
Ceny za godzinę roznoszenia wahają się na poziomie tylko 5-6 złotych. Jest to zatem bardzo niska stawka, niemniej jednak 16 czy 17-latkowie nie mogą grymasić. Mało w jakim miejscu mogą prawnie podjąć pracę, niezwykle trudno jest znaleźć lepszą pracę sezonową.
Do wyboru zostaje nam tylko rzecz jasna zbieranie truskawek bądź malin albo czyszczenie pojazdów w zaprzyjaźnionej myjni bądź komisie. Na nieszczęście prawdą jest, że żeby znaleźć pracę nie mając ukończonych 18 lat znakomicie jest posiadać jakieś znajomości. Na ogół lądujemy w pracy u któregoś ze przyjaciół naszych rodziców.
Samo to, że młodzież chce pracować przed 18-tym rokiem życia nie jest niczym złym. Dzięki temu prosto da się poczuć jak dużo wypada pracować dla paru złotych, które wpierw zdobywali od rodziców. Uczy to na pewno szacunku dla pieniądza jak i pracy innych.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.