Ulotki DL

Poręczna ulotka

Ulotki DL to ulotki obejmujące niesłychanie dużo danych, jest to ulotka ułożona na trzy części z kartki formatu A4. Tego rodzaju ulotkę wydaje się na papierze niesłychanie dobrej jakości, przeważnie kredowym. Na wydrukowaną kartkę, nakłada się gigantyczną warstwę lakieru i dzięki temu wydrukowana treść jest bardzo precyzyjnie zauważalna, a zawarte barwy doskonale czytelne.
Ulotki DL to idealne ulotki reklamowe, w macie bądź w mocno nabłyszczonym kolorze. Tego typu ulotki drukuje się jednostronnie albo dwustronnie, ta poręczna ulotka ma w sobie dużo treści reklamowej, jest poręczna oraz banalna do ukrycia w torebce bądź kieszeni.
Ulotki DL zabezpiecza się lakierem offsetowym, dzięki czemu są solidne oraz łatwo nie tracą swoich kolorów.Ten wariant ulotek jest oferowany przez sporo drukarni, są to ulotki nietrudne do wydrukowania i forma ich jest niezmiernie znana.
Druk takich ulotek nie musi być wielki, wystarczy tylko już wyłącznie 50 sztuk, rzecz jasna przy każdym dużym zamówieniu cena w dużym stopniu się redukuje. Drukarnie nadzwyczaj przychylnie drukują reklamę na ulotkach typu DL. Ta forma jest łatwa i bezproblemowa do druku. Wychodząc na przeciw klientom ulotki DL, drukarnie drukują podług projektów swoich odbiorców. Ta forma reklamy jest tania i można ją urzeczywistnić w niesłychanie śmigłym okresie czasu. Ostatnimi czasy niesłychanie topowe i popularne reklamują prawie wszystko i niesłychanie dużo rozmaitego rodzaju firm czy przedsiębiorstw użytkuje z tego typu reklamy.
Obok ulotek formatu A4, A5, A6 czy A7 ulotki DL są najbardziej znane a także najbardziej się opłacają dla reklamodawców.

 

url

Możliwość komentowania jest wyłączona.

znani.net